Новини
Новини компанії G.Cars для ринку Авто з США
 • Самі маржинальні до придбання авто з США. Май 2020

  Самі маржинальні до придбання авто з США. Май 2020

  Цією статтею починаємо рубрику з самими маржинальними авто за нашими спостереженнями і спостереженнями наших дилерів.

  Під маржинальністю ми розуміємо різницю в ціні готового автомобіля в США і вартості його на вторинному ринку. Важливо! Ми розглядаємо тільки ліквідні авто - які швидко продаються. Варіанти в стилі Лінкольн навігатор ми не дивимося. Так само я спеціально не брав до розгляду авто категорії "25+", тому що ціни там дуже нестабільні і все таки авто в цьому бюджеті не так часто зустрінеш в прижени.
   І так почнемо наш маленький рейтинг.

  1. Acura MDX 2016-2020 - як рестайлінг так і дорестайлінг має стабільний попит і при цьому дозволяє заробити від 3 до 9 тис $ при повторному продажі. Дорейстайл 16-17 року стабільно торгується вище 20 тис на київському ринку. У прижени таке авто обходиться від 16,5 тис.

  2. KIA Optima 2014-2017 рестайлінг в хорошій комплектації стабільно дозволить заробити 2-3 тис. Обходиться в приблизно 10к з ремонтом. і продається в коридорі 12-15 тис.

  3. Audi Q5 - 2014-2016 рік - при вдалому варіанті можна вкладеться в 12-13 тис з ремонтом, продаються такі авто за 15-18 тис.

  4. Hyundai Sonata 2015-2017 вихідні дані схожі як у Optima, але по практиці маржа трохи нижче і ходові комплектації якраз базові та середні (аудиторія сонати зазвичай старше ніж Оптими і ціна + рік випуску для них важливіше комплектації)

  5. BMW 3 2015-2017 рестайлинговая версія 3-ки в будь-якій комплектації дозволить спокійно заробити 2-5 тис. Дол. Маржа підтримується дешевизною і наявністю кузовних запчастин, при цьому ми дуже не рекомендуємо брати будь-які авто марки бмв в яких зачепили щось по ходової частини, мотору і т.д. будь-який блок, помпа, трубка може коштувати як фара або капот, тому краще брати лоти саме з кузовним ремонтом.

  6. Kia sorento 2016+ останній кузов Sorento крім того що користується стабільним попитом так ще і дозволяє заробити хорошу маржу при прижени. Середня маржа за нашими спостереженнями коливається від 3 до 5 тис.

  7-10. Jeep - одні з фаворитів у виборі повнопривідного кросовера в гідній комплектації і скромному бюджеті. Відразу кілька моделей цієї марки заслуговує на увагу:
  - Renegade - найновіша модель в лінійці Jeep - орієнтована на молодь машина з яскравим забарвленням і сучасним оснащенням дуже дешева в покупці в США - приблизно за 3 тис можна купити цілком вдалий варіант. запас вартості складе 2-4 тис.
  - Compass, Patriot 2014-2017 - одні з найдешевших повнопривідних машин під пригін з сша. При ціні покупки до 2,5 тис. Дозволять вам заощадити \ заробити до 3 тис дол.
  - Cherokee - Що щось середнє між брутальними компасом і патріотом і "хіпстерскім" Ренегад. Середня ціна покупки в коридорі 2-2,5 тисячі. під ключ може вкладеться в 10-11 к. при роздрібних цінах в 15+ на нашому ринку.

  На цьому наша травнева стаття добігає кінця, я думаю що через 2-3 місяці ми додамо нові машини, або підкоригуємо поточний список.
  Скажу що даний список суб'єктивний і заснований на нашому особистому досвіді і досвіді наших дилерів. Багато авто не увійшли до цього списку в зв'язку з недостатньою вибіркою (наприклад було куплено 1-2 таких машин або не було даних про продаж \ ремонті).

  Дякую всім за прочитання! З повагою, Денис, команда G.cars.
  Детальнiше...
 • ❗️УВАГА ШАХРАЇ❗️

  ❗️УВАГА ШАХРАЇ❗️

  Не секрет, що конкурентний ринок завжди привертає недобросовісні компанії, копіювати сайти і матеріал інших людей.

  Ми Компанія G.Cars наш сайт: https://gcars.com.ua/
  Займаємося прижени авто з США для дилерів.
  У Автомобільному бізнесі знають наш сайт і нас.
  Уже не перший місяць використовуємо наш сайт для залучення клієнтів.
  І тут сталося диво:
  Ми не раз чули такі історії, але то що зіткнемося самі повірити не могли.
  Представляємо Вашій увазі крадіжку століття:
  Компанія Taurus Group не тільки скопіювала концепцію, але просто перекодувати сайт і тексти не зволив поміняти ні слова.
  За весь час роботи в бізнесі не бачили більш дурною ідеї копіювання бізнесу!
  Хто більш детально розбирається в інтернет бізнесі знає, що можна подивитися дату індексу сторінок в Гугл і зрозуміти що нас скопіювали.
  Не довіряйте шахраям, працюйте тільки з професіоналами, а краще залиште заявку і ми зробимо вам краще пропозиції на ринку.

  Нижче представлений сайт компанії Taurus Group https://taurus-group.com.ua/ru/partners, яка скопіювала сайт:
  Детальнiше...